Navigasyonu geç!

Setur'a hoşgeldiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti arama sayfasına hoşgeldiniz. Uçak bileti arama işlemi için, aşağıda bulunan formu doldurarak "Sonuçları Listele" düğmesine tıklayınız.

 

 

UÇAK BİLETİ

Türkiye'deki uçak bileti pazarında önemli bir satış hacmine sahip olan Setur, İstanbul'da Altunizade, Elmadağ ile Ankara ve İzmir ofislerinde konusunda uzman ve deneyimli satış ekibiyle bireysel ve kurumsal misafirlerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şirketlerin kurumsal seyahat politikaları, rezervasyon yetkililerinin istek ve tercihleri doğrultusunda, havayolu alternatifleri ve en uygun uçuş bağlantılarını araştırarak en doğru çözümleri sunar. Kurumsal şirketlere 7/24 destek hizmetinin yanısıra talep doğrultusunda Setur bünyesinde veya çözüm ortağı olduğu kurumsal şirket içerisinde sürekli bir ekip görevlendirmesi de yapar.

Bunun yanı sıra, çağrı merkezi alt yapısı ile birçok bankanın kredi kartı müşterilerine seyahat hizmetleri sağlamaktadır.


 ONLİNE UÇAK BİLETİ

Uçak bileti rezervasyonlarınızı , "Ön Rezervasyon"* seçeneğini  işaretleyerek sistemin verdiği tarihe kadar opsiyonlu olarak tutabilirsiniz. Bu durumda, opsiyon tarihi sona ermeden  www.bookinturkey.com üzerinden üye girişi yapıp "Üye İşlemleri"  menümüzden uçuş rezervasyonlarınıza ulaşabilir, ödemenizi yaparak rezervasyonunuzu e-bilete çevirebilirsiniz.

Uçak biletleri için opsiyon tarihleri havayolu tarafından güncellenebilir. Güncellenmesi durumunda e-posta adresinize bu bilgi sistem tarafından iletilecektir.

*Ön Rezervasyon seçeneği bu işleme izin veren havayollarında görüntülenebilmektedir. İzin vermeyen havayolları için e-bilet seçeneği seçilerek direkt biletleme yapılabilir.

Online yapılan uçak bileti rezervasyonlarının değişiklikleri için acentemizi aramanız gerekmektedir.

Opsiyon süresi geçmemiş olan ön rezervasyonların iptalini sistemden gerçekleştirebilirsiniz. www.bookinturkey.com üzerinden üye girişi yapıp "Rezervasyonlarım" bölümünden PNR'ınızı bularak biletinizi kesebilirsiniz.

 

Kurumsal Bilet Online Raporlama için Tıklayınız.  Rezervasyonlarınızı görmek için Tıklayınız.
E-Posta : ticket@bookinturkey.com Telefon : 0 216 554 37 68 – 37 56

Çalışma Günleri ve Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00-18:00