Navigasyonu geç!

Viyana Turu

Seçmiş olduğunuz Ela Quality Resort, Belek - İskele Mevki oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

1.Gün: İstanbul-Viyana "Viyana Şehir Turu"

Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deski önünde Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Viyana‘ya hareket. Alp Dağları arasında kalmış Avusturya‘nın başkenti Viyana‘da sanata, mimariye, şinitzele, valse ve müziğe doyamayacaksınız. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2.Gün: Viyana “Serbest Gün veya Ekstra Tur”

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman veya rehberinizin önereceği ekstra turlardan birine katılma imkanı.

3.Gün: Viyana “Serbest Gün veya Mayerling-Seegrotte Ekstra Turu”

Viyana’nın 20 km dışında yer alan Avrupa‘nın en büyük yeraltı gölünü Seegrotte‘yi, sonrasında ise tarihin seyrini değiştirip bir imparatorluğun sonunun başlangıcı olarak kabul edilen faciası ile meşhur Mayerling kasabasını ziyaret ediyoruz. Son olarak termal kükürtlü kaplıcaları ile meşhur Baden kasabasını keşfedeceğiz. Otele dönüş sonrası dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu edenlere ekstra Grinzing turu ile otantik bir tavernada bütün olarak pane edilmiş enfes şinitzelleri tatma, akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkılarını, yerel şaraplarını, saf elma yada üzüm sularını keşfetme imkanı.

4.Gün: Viyana-İstanbul

İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...