Navigasyonu geç!

5* AVALON İLE ROMANTİK REN NEHRİ (2017 Zürih - Amsterdam)

Seçmiş olduğunuz Ela Quality Resort, Belek - İskele Mevki oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Tur Programı

01. Gün         İSTANBUL – Zürih  (İsviçre)           Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde check-in vepasaport işlemlerinden sonra tarifeli sefer ile Zürih’e hareket. Havalimanındabizleri bekleyen özel aracımız ile Baselde demirli gemimize transfer. Odalarımıza yerleştikten sonra misafirlerimiz serbest zaman.

 02. Gün          BREISACH (Almanya)                    Black Forest Open Air Museum turu

 03. Gün          STRASBOURG (Fransa)                 Fransa ve Almanya’nın sınırında bulunan Strasburg, heriki kültürden de etkilenmiştir. Avrupa Parlementosu Konseyi buradadır. Turesnasında Gotik Katedrali,Stasburg Sarayı, Kleber Meydanı ve Gutenberg Meydanıgezilecek yerler arasındadır.

 04. Gün        HEIDELBERGMAINZ (Almanya)      Heidelbergde alınacak turda Heidelberg Kalesi gezilecekyerler arasındadır. 

 05. Gün         RÜDESHEİM – RHINE GORGE – KOBLENZ (Almanya )      Rüdesheim’e giderken Ren nehrinin en güzel yerlerindenbiri olan Ren geçidinden geçilecektir. Rüdesheim de “Sigfried mekanik müzikaletleri müzesi”gezilecektir. Ardından serbest zaman. Öğleden önce Rengeçidindeki efsanevi Lorelei kayasının yanından geçerek  Ren ve Mozelnehirlerinin birleştiği tarihi 2000 yıl eskilere dayanan Koblenz’e varışınardından yürüyüş  turu yapılacaktır. 

06. Gün         KÖLN (Almanya)                             Şehir yürüyüş turu yapılacaktır.

 07. Gün         AMSTERDAM (Hollanda)                  Sabahkahvaltısının ardından Amsterdam da kanal turu yapılacaktır.

 08. Gün          AMSTERDAM (Hollanda)              Sabah kahvaltısı ardından AmsterdamHavalimanına transfer ve ardından tarifeli sefer ile İstanbul’a hareket.