Navigasyonu geç!

5* AVALON İLE ROMANTİK REN NEHRİ (2017 Amsterdam - Basel)

Seçmiş olduğunuz Ela Quality Resort, Belek - İskele Mevki oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Tur Programı

01. Gün İSTANBUL – AMSTERDAM  (Hollanda) 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde check-in vepasaport işlemlerinden sonra tarifeli sefer ile Amsterdam’a hareket.Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Amsterdam da demirli gemimizetransfer.  Odalarımıza yerleştikten sonramisafirlerimiz serbest zaman. Geceleme Amsterdam da limanda demirli gemimizde.

02. Gün AMSTERDAM (Hollanda)

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam da kanal turuyapılacaktır. Öğleden sonra gemimiz Köln e hareket edecektir.

03. Gün KÖLN (Almanya)

Sabah kahvaltısından sonra UNESCO dünya mirasılistesindeki sonra Köln şehir turuna katılabilirsiniz. 1248 yılında yapımınabaşlanan Dom Katedrali insanlığın yaratıcı dehasının istisnai bir örneği kabuledilmektedir.

04. Gün KOBLENZ – REN GEÇİDİ – RÜDESHEİM (Almanya )

Öğleden önce Ren ve Mozel nehirlerinin birleştiği, tarihi2000 yıl eskilere dayanan Koblenz turu yapılacaktır. Öğlen Rüdesheim’e giderkenRen nehrinin en güzel yerlerinden biri olan Ren geçidinden geçilecektir.Rüdesheim de “Sigfried mekanik müzik aletleri müzesi”gezilecektir. Ardındanserbest zaman.

 05. Gün HEIDELBERG (Almanya)

Almanyanın en eski üniversite kenti olan Heidelbergdealınacak turda Heidelberg Kalesi gezilecek yerler arasındadır.

06. Gün STRASBURG (Fransa)

Fransa ve Almanya’nın sınırında bulunan Strasburg, heriki kültürden de etkilenmiştir. Avrupa Parlementosu Konseyi buradadır. Turesnasında Gotik Katedrali,Stasburg Sarayı, Kleber Meydanı ve Gutenberg Meydanıgezilecek yerler arasındadır.

07. Gün BREISACH (Almanya)  Yine Fransa ve Almanya’nın sınırında bulunan bu kent,Almanya nın meşhur Kara Ormanlarının başlangıç yeridir. Burada dileyenler KaraOrmanlarında bulunan Colmar turuna katılabilir.

08. Gün BASEL – ZÜRİH (İsviçre)

Sabah kahvaltısı ardındanZürih Havalimanına transfer ve ardından tarifeli sefer ile İstanbul’ahareket.