Navigasyonu geç!

Doğu Amerika Turu (Miami - Orlando - New York)

Seçmiş olduğunuz Ela Quality Resort, Belek - İskele Mevki oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

1. GÜN: İstanbul(Buluşma Noktası)-Miami

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar gidiş Terminali’nde 07 Numaralı Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Miami 'ye hareket. Varışın ardından otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2. Gün: Miami “Şehir Keşif Turu sonrası Serbest Gün veya Everglade Bataklık Ekstra Turu"

Miami art decor mimarisi, eğlence hayatı, muhteşem doğası, havasının güzelliği ve plajları ile tam anlamıyla bir turizm cennetidir. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan EVERGLADES BATAKLIK TURU'na katılabilirler. Bu turda Florida bataklıklarında 5440 km2 ‘ya yayılan bir Milli Park olan Everglades bölgesinde doğal hayatı ve bölgenin ünlü timsahlarını yakından tanıma imkanı buluyoruz.

3. Gün: Miami-Orlando

Otobüsümüzle Orlando ‘ya hareket. Orlando‘da ilk yerleşim küçük bir askeri birlik ile başlayıp, uzay üssünün kurulması ile devam edip en nihayetinde de Walt Disney tarafından Disneyworld ‘ün kurulmasıyla günümüzdeki tam bir eğlence kenti halini almıştır. Yaklaşık 4 saatlik yolculuk sonrası otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

4. Gün: Orlando “Serbest Gün veya Magic World Ekstra Turu”

MAGIC WORLD: Walt Disney’in hayal dünyasının muhteşem yapılarla günümüze yansıması. Bu gün hem küçüklerin hem de büyüklerin zihinlerinden asla silinmeyecek.

5. Gün: Orlando “Serbest Gün veya Universal Stüdyoları Ekstra Turu”

UNIVERSAL STUDYOLARI turunda Hollywood filmlerinin çekildiği olağanüstü stüdyoları gezme ve bazı çekim hilelerini görme imkanı bulacaksınız.

6. Gün: Orlando-New York "Şehir Turu"

New York uçuşu için havalimanına hareket. Yaklaşık 4 saatlik bir uçuşun ardından New York'a varış. Sadece Amerika ‘nın değil dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan New York 5 ilçeden oluşur. Müzeleri, parkları, alışveriş imkanları, gösteri ve tiyatro sahneleri, gökdelenler vadisiyle gezginleri heyecanlandırır. Tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissedeceğiniz şehir keşif turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize hareket. Dinlenmeniz için serbest zaman.

7. Gün: New York “Serbest Gün veya Özgürlük Heykeli ve Empire State Ekstra Turu”

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tekne ile Özgürlük Heykeli'nin bulunduğu adaya çıkış ve muhteşem Manhattan manzarasını karşıdan seyrettikten sonra Empire State binasının seyir terasından tüm adayı kuş bakışı seyredebilme imkanı.

8. Gün: New York “Serbest Gün veya Atlantic City Ekstra Turu”

Kahvaltı sonrası serbest zaman veya arzu eden konuklarımıza Atlantic City Ekstra Turu. Las Vegas’tan sonra ABD’nin 2.büyük eğlence ve alışveriş şehrine 2 saat süren keyifli bir yolculuğun ardından isteyen konuklarımız casinolarda şanslarını deneyebilir, arzu eden misafirlerimiz kıyı boyunda alışverişin keyfini çıkarabilir,manzara karşısında yemek yiyip kahvelerini yudumlayabilirler

9. Gün: New York-İstanbul

İstanbul uçuşu için havalimanına hareket.Uçak yolculuğumuz gece boyunca sürecektir.

10. Gün: İstanbul

Yaklaşık 10 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !