Navigasyonu geç!

5*STAR PRINCESS İLE ABD VE KANADA 02 NİSAN 2018

Seçmiş olduğunuz Ela Quality Resort, Belek - İskele Mevki oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

TUR PROGRAMI

01. Gün           İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI – LOS ANGELES

02 Nisan 18    Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 10.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayollarının, TK 09 no’lu seferi ile saat 13.00’da Los Angeles’e hareket. Yerel saat ile 19.53’de Los Angeles’e varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde

02. Gün           LOS ANGELES (GEMİ)

03 Nisan 18    Sabah otelden çıkış işlemleri ve Los Angeles limanında demirli gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz Los Angeles limanından saat 16.00 ‘da hareket edecek.

GÜN

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

3

Santa Barbara

ABD

07.00

18.00

4

Denizde

-

-

-

5

San Francisco

ABD

07.00

23.00

6

Denizde

-

-

-

7

Astoria

ABD

08.00

17.00

8

Nanaimo

Kanada

12.00

22.00

09. Gün           VANCOUVER

10 Nisan 18    Yerel saat 07.30’da Vancouver limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Vancouver şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında yaklaşık 1000 hektar üzerine kurulmuş olan Stanley Parkını, Lions Gate köprüsünü, Gastown’u, Çin mahallesini gördükten sonra Granville Island pazarında alışveriş için vaktimiz olacak. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

10. Gün           VANCOUVER – TORONTO

11 Nisan 18    Sabah otelden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Kanada Havayollarının, AC 114 no’lu seferi ile saat 12.30’da Toronto’ya hareket. Yerel saat ile 19.53’de Toronto’ya varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

11. Gün           TORONTO

12 Nisan 18    Sabah arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Toronto’ya 1,5 saat uzaklıkta bulunan dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan Kanada-ABD sınırındaki Niagara’yı ziyaret edeceğiz. Niagara Park bölgesi turumuzun ardından yol üzerinde Niagara nehri ve Ontario gölünün buluştuğu yere kurulmuş ve tarihi dokusunu korumuş olan şirinNiagara on the Lake kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

12. Gün           TORONTO - MONTREAL

13 Nisan 18    Sabah erkenden Kanada Demiryolları’na ait tren ile Kanada’nın kozmopolit şehri Montreal’e hareket. Varışta terminalde bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer. Otele yerleştikten sonra dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Montreal şehir turuna katılabilirler. Bu turumuzda Eski Montreal Bölgesi, Notre Dame Basilika’sı, Olimpiyat Stadyumu, Saint Joseph Oratoryosu, Mount Royal Parkı’nı göreceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

13. Gün           MONTREAL

14 Nisan 18    Sabah alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Kuzey Amerika Kıt’a sının etrafı surlar ile çevrili tek tarihi şehri olan, Samuel de Champlain tarafından kurulmuş, UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilen, etrafı minik kulelerle çevrili, tarihte yeni Fransa’nın başkenti olarak bilinen ancak 1759 yılında İngiltere Kraliçesi tarafından bir İngiliz toprağı olarak kabul edilmiş ve kraliyet adına taçlandırılmış şehir Quebec’e turuna iştirak edebilirler.. Quebec turumuzda Place d’Armes, Chateau Frontenac, antik şehir surları, Quebec Kalesi, göreceğimiz yerlerden bazıları. Turdan sonra alışveriş için serbest zaman. Akşamüzeri Montreal’e dönüş. Geceleme otelimizde.

14. Gün           MONTREAL – İSTANBUL

15 Nisan 18    Sabah alışveriş ve şehri tanımak için serbest zaman. Öğlene doğru otelden çıkış işlemlerinin ardından akşamüstü havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayollarının, TK 36 no’lu seferi ile saat 23.15’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

15. Gün           İSTANBUL

16 Nisan 18    Yerel saat ile 15.50’de İstanbul’a varış.