Navigasyonu geç!

Titanic Deluxe Bodrum

Seçmiş olduğunuz Titanic Deluxe Bodrum oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Otel Hakkında

Titanic Deluxe Bodrum, Benzersiz konumu, doğası, kaliteli hizmet anlayışı ile hayatın hızlı temposu içerisinde keyifli bir mola, hayal edilenin ötesinde bir tatil vaad ediyor...

Fiyat 500 TL 'den itibaren

Otel ÖzellikleriOtel Bilgi

Titanic Deluxe Bodrum, Bodrum-Güvercinlik mevkii' nde konumlanmış olup 80.000 m2. alan üzerine kurulmuş olup toplam 393 Oda + 7 Villa'dan oluşmaktadır. Tesis Bodrum/Milas Uluslararası Havalimanına
15 km, Bodrum İlçe Merkezine 25 km, Güvercinlik Beldesine ise 3 km uzaklıktadır. Denize sıfır mesafededir.

Oda Özellikleri 1

Standart odalar 40 m² olup twin ve french yataklı, banyo, duşakabin, WC, oturma grubu, çalışma masası ve balkon bulunmaktadır. Deniz manzaralı ve kısmi deniz manzaralı olarak konumlandırılmıştır.

Yatak odasından dekoratif özellikli cam duvarla ayrılmış banyolar, French yataklı odalara ferah ve keyifli bir kullanım alanı sunuyor.

Standart odaların 2 adedi bağlantılı olarak, 4 adeti ise engelli misafirlere uygun olarak dizayn edilmiştir

Oda Özellikleri 2

Superior Oda 51 m2 olup maksimum 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk konaklamaya uygundur.

Twin ve French yataklı Superior odalarda banyo, çift lavabo, duşakabin WC, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor. Yatak odasından dekoratif özellikli cam duvarla ayrılmış banyolar, French Yataklı odalara ferah ve keyifli bir kullanım alanı sunuyor.

Oda Özellikleri 3

Deluxe Oda 80-85 m2 olup maksimum 3 yetişkin + 1 çocuk konaklamaya uygundur.
French King Yataklı Deluxe odalarda gardıroplu özel giyinme odası, rahat oturumlu L oturma koltuğu, WC; banyoda ise duş, küvet, oturma grubu, çalışma masası ve balkon bulunuyor. Deluxe odaların Banyo ve WC mekanları ayrı olarak dizayn edildi. Deluxe Odaların orta alanında yatak ve oturma grubuna döndürülebilen modern TV ünitesi konforlu bir televizyon keyfi sunuyor.

Konsept tasarımlı Deluxe odaların 10 adedinde bulunan jakuzi huzur ve keyfi bir arada sunuyor.

Oda Özellikleri 4

Aile Suit Oda 90 m2 olup 4 yetişkin veya 2 yetişkin + 2 çocuk konaklamaya uygundur.

**Deniz Manzaralı, Suit’ lerde özel olarak dizayn edilmiş geniş oturma odası, french yataklı ebeveyn odası, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, 2 ayrı banyo ve WC, oturma grubu, çalışma masası ve balkon bulunmaktadır.

Ayrıca oturma odasında altı kişilik yemek masası, rahat oturumlu büyük oturma grubu ve küçük mutfak, ve çocuk odasında LCD TV ve çocuk gardırobunun yanı sıra çocuklar için özel tasarlanan buklet setup’ı sunuluyor.

Oda Özellikleri 5

Deniz manzaralı, 55 m2 French Yataklı Aile odalarında, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, yataklı koltuk, WC, iki ayrı duşakabinli banyo, çalışma masası ve balkon bulunuyor. Çocuk odasında LCD TV ve çocuk gardırobunun yanı sıra çocuklar için özel tasarlanan buklet setup’ ı sunuluyor.

Oda Özellikleri 6

L Superior Villa;
Genel alanı 161 m2 olan ve 2 kattan oluşan Superior Villalar’ ın birinci katında Amerikan Mutfak ve oturma salonu, ikinci katında 2 yatak odası bulunmaktadır. Superior Villalar özel giyinme odası, hamam, teras , çocuk havuzu bağlantılı yetişkin havuzuna sahiptir.Bahçe içerisinde yer alan Superior Villalar dört bloktan oluşmaktadır. Superior Villa’ ların yatak odalarında balkon bulunmaktadır. Superior Villa’ların banyolarında küvet, odalarda LCD TV, Oturma Salonunda altı kişilik Yemek Masası Büyük bir Oturma Grubu ve Kitchenet Mutfak misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Oturma Odasında DVD ve Surround Ses Sistemi vardır. Misafirlere Akıllı Tablet vasıtası ile ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanma imkanı da sunulmaktadır. Buklet ve Misafir Malzemeleri üst kaliteli ve ithal ürünlerden seçilmiştir. Mini bar ve Oda İkramları daha özel ve çok çeşitlidir. Superior Villa’ lar denize ve yeşile bakmaktadır.

K Exclusive Villa;
Bahçe içerisinde yer alan ,genel alanı 187 m2 olan ve 3 kattan oluşan Exclusive Villa’ ların birinci katında Amerikan Mutfak ve oturma salonu , ikinci katında mutfak ve yemek salonu, üçüncü katında ise 2 yatak odası bulunmaktadır. Exclusive Villa’ lar özel giyinme odası,Türk Hamamı, teras ve havuza sahiptir. Villa’ ların yatak odalarında balkon bulunmaktadır. Exclusive Villaların banyolarında küvet, odalarda LCD TV, Oturma Salonunda altı kişilik Yemek Masası Büyük bir Oturma Grubu ve Kitchenet Mutfak misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Oturma Odasında DVD ve Surround Ses Sistemi vardır. Misafirlere Akıllı Tablet vasıtası ile ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanma imkanı da sunulmaktadır. Buklet ve Misafir Malzemeleri üst kaliteli ve ithal ürünlerden seçilmiştir. Mini bar ve Oda İkramları daha özel ve çok çeşitlidir.Exclusive Villa’ lar denize ve yeşlile bakmaktadır.

J Presidential Villa;
Bahçe içerisinde yer alan genel alanı 327 m2 olan 3 katta oluş.an Presidential Villa’ nın birinci katında Amerikan Mutfak ve oturma salonu , ikinci katında mutfak ve yemek salonu, üçüncü katında 2 yatak odası bulunmaktadır. Presidential Villa Giyinme Odası, Türk Hamamı, Sauna, Özel Havuz ve Güneşlenme Terası ve Verendaya sahiptir. Villa’ ların yatak odalarında balkon bulunmaktadır. Presidential Villa’ nın banyosunda Küvet, odalarda LCD TV, Oturma Salonunda altı kişilik Yemek Masası Büyük bir Oturma Grubu ve Kitchenet Mutfak misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Oturma Odasında DVD ve Surround Ses Sistemi vardır. Misafirlere Akıllı Tablet vasıtası ile ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanma imkanı da sunulmaktadır. Buklet ve Misafir Malzemeleri üst kaliteli ve ithal ürünlerden seçilmiştir. Mini bar ve Oda İkramları daha özel ve çok çeşitlidir. Presidential Villa denize ve yeşile bakmaktadır.

Yiyecek ve İçecek

07:00 - 11:00 - Kahvaltı
12:30 - 14:30 - Öğle Yemeği
19:00 - 22:30 - Akşam Yemeği
00:00 - 03:00 - Gece Büfesi
12:30 - 16:00 - Snack Servisi
11:00 - 23:00 - Pastane
11:00 - 23:00 - Dondurma

Barlar;
16:00 - 24:00 - Körfez Irısh / Sport Bar
10:00 - 23:00 - Bebek Kahvesi
10:00 - 23:00 - Bodrum Lounge Club / Bar
21:30 - 02:00 - Show Bar / Disco Bar
18:00 - 24:00 - Game Bar
10:00 - 18:00 - Aqua Bar
10:00 - 18:00 - BeFINE Vitamin Bar
10:00 - 18:00 - Green Pool Bar
10:00 - 18:00 - Turkuaz Beach Bar
10:00 - 18:00 - VIP Cabana's Bar

Tini Çocuk Restaurant;
08:00 - 10:30 - Çocuk Büfesi
12:00 - 14:00 - Çocuk Büfesi

Vip Cabana Servisleri;
10:00 - 16:00 - Menüden Gün Boyu İkramlar ve Snack Çeşitleri ( Villalar Hariç Günlük Kiralama Ücreti Dahilinde )

Oda Servisi;
02:00 - 06:00 - A'la Carte Snack Çeşitleri ( Ücretsiz )
06:00 - 02:00 - A'la Carte Snack Çeşitleri ( Ücretli )

High Class Ultra Herşey Dahil;
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ile tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı alkollü alkolsüz içecekler konsepte dahildir.

Deluxe Resort Konseptinde Talebe Göre Ücretli Sunulan Yiyecek ve İçecek Hizmetleri;
*Gün Boyu Yiyecek ve İçecek Sunumları ile Havuz Başı ve Plajda VIP Kabana Kiralama İmkanı
*Show Center'da Alternatifli Hizmet ve Fiyatları ile Loca Kiralama İmkanı
*İkramlar Hariç Olmak Üzere, Şişe ile Servisi İstenen Yabancı Alkollü İçecekler
*A'la Carte Restoran'larda Somalier Sunumu ile Kaliteli Şarap Servisi
*Beef A'la Carte Restorant'ta Kişi Başı Kuver Ücreti
*Belirli Saatlerde Oda Servisi
*Özel Olarak Sunulan Çeşitli Seçenekli Alternatifler ile Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü ve Balayı Partileri
*Boat A'la Carte ( Teknede Özel Yemek Servisi )
*21 Yıllığın Üzerindeki İçkiler ve Lüks Yabancı Alkollü İçecekle

Özel Menülü Restaurantlar

*Konaklama Süresince Birer Kez Farklı A'la Carte Restoranı Ücretsiz Deneyimle İmkanı ( Ege Tavernası, Asian Restoran, Türk ve La'paglia İtalyan A'la Carte Restoranlar) Rezervasyon Gerekmektedir.

12:00-16:00 - La Paglia Restoran (Zengin Snack Menüsü)
19:00-22:00 - La Paglia Restoran ( Zengin İtalyan Mutfağı- Rezervasyonlu-Bazı Günlerde Canlı Müzik)
19:00-22:00 - Ege Tavernası ( Balık Restoran- Rezervasyonlu- Bazı Günlerde Canlı Müzik )
19:00-22:00 - The Beef Club Restoran ( Steak ve Yaşlandırılmış Et Restoran - Rezervasyonlu- Kuver Ücretli )
08:00-15:00 - The Club Restoran ( Özel Kahvaltı ve Öğlen Yemekleri- Kuver Ücretli )

*Menüden Seçmeli Sipariş İmkanı
*Temaya Uygun Canlı Müzik ve Eğlence Geceleri
*Kapı Karşılama ve Masaya Eşlik Edilmesi ( Rezervasyon Gereklidir )
*Somalier ( Şarap Uzmanı ) Eşliğinde Kaliteli Şarap Sunumları
*Tüm Şaraplar Ücretli Olarak Servis Edilmektedir.
*Kaliteli ve Üst Segment Yerli ve Yabancı Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Servis Edilmektedir.
*21 Yıllığa Kadar Yabancı İçkiler Ücretsiz Olarak Servis Edilmektedir.
*Yerli Alkollü İçeceklerde Alternatifli Marka Seçme İmkanı Sunulmaktadır.

Havuz ve Plaj Özellikleri

*Plaj
Ege’nin incisi Bodrum’ un turkuaz sularında muhteşem bir plaj…
Titanic Deluxe Bodrum’ un 400 metrelik sahili, özel kumsalı ve özel güneşlenme iskeleleri deniz keyfini eksiksiz yaşamanızı sağlayacak.

*Yat bağlama imkanı ve özel yat servisleri de verilmektedir.

*Havuzlar
Eğer tercihiniz havuzdan yanaysa Titanic Deluxe Bodrum’ da bu keyfi sınırsızca yaşayacaksınız.

Açık ana yüzme havuzu, mevsime göre ısıtılan açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme ve oyun havuzları, su kaydırakları, düşme havuzları ve ısıtmalı özel villa havuzları sayesinde serinlerken lezzetli ikramlarla tatilin tadını çıkaracaksınız.

Aquapark ise sizi su eğlencesine doyuracak.

Su parkı aktiviteleri, yetişkinler için özel 4 ve su ile eğlenmekten vazgeçmeyen minikler için , yaş kategorilerine göre dizayn edilmiş 4 su kaydırağı sayesinde zamanın nasıl hızla geçtiğini anlamayacaksınız.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklar Tini Kids Club’ ta eğlenerek öğreniyor
Tini Kids Club 4-12 yaş grubu çocukların bir arada olduğu kendi becerilerine ve ilgili alanlarına uygun özel programlar ve aktivitelerle yeteneklerini keşfetmelerini sağladığı keyif ve eğlence dolu bir tatil sunuyor.

Yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanmış aktiviteler, gösteriler, eğitici ve geliştirici eğlenceler, çocuk diskosu Tini Kids Club’ ın ayrıcalıkları arasında yer alıyor…

Tini Kids Club farklı dilleri konuşabilen konusunda uzman profesyonel kadrolar tarafından yönetiliyor.0-3 yaş çocuklar ebeveynleri eşliğinde yaş gruplarına uygun aktiviteler ile yeteneklerini geliştiriyor.

Çocuk şovları
Disko
Oyun parkı
Mama ısıtıcı
Futbol sahası
Aquapark
Boyama kitabı ve balonlar
Bebek bakıcısı (ücretli)
Uyku odası
Alt değiştirme odası
Çocuk Havuzu

Aktiviteler

Tesiste gündüz ve gece özel şovlar, etkinlikler yapılmaktadır.

Dj’ lerin canlı performansları, konserler, plaj partileri, dans gösterileri, etkinlikler, aktiviteler Ege tatilinizi unutulmaz kılıyor.

*Show Center (Açık hava)
Etkileyici ambiyansı ile özel ses, ışık sistemi, bar ve fonksiyonel sahne düzenine sahip Show Center, dans, akrobasi, göz kamaştıran şovlar, tematik parti serileri dinamik Ege gecelerine renk katıyor.

*Aktiviteler
Bodrum’da güneşin eğlenceyle buluştuğu, deniz keyfinin müzik ve dans ile keyfe dönüştüğü plajda bu yaz en çok akşamüzeri partileri konuşulacak.

*Titanic Deluxe Bodrum misafirleri, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, su ve plaj sporları ile birçok eğlenceli aktivitenin tadına varma fırsatını da yakalıyor. “Havuz aktiviteleri, yoga, pilates, aerobik, su jimnastiği, plaj voleybolu, su topu, mini futbol, fitness, tenis dersleri, dalgıç kursları, boccia, motorsuz su sporları”

Spa ve Sağlık

BeFine SPA’ nın egzotik ve huzur veren ortamında kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Çağdaş tarzdaki spa, lüksün, prestijin yanında sükûnet ve rahatlığı yansıtmaktadır.
2.500 m2 geniş bir alanda bulunan Ege manzaralı BeFine SPA sağlıklı ve zinde hissetmenize, aynı zamanda günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak. Uzman terapistlerin mükemmel dokunuşlarını, dünyaca ünlü kozmetik markalarıyla uyguladığı seanslarda vücudunuzu dinlendirmenin keyfini yaşayın.
Özel olarak dizayn edilmiş elegant ve masmavi Ege manzaralı masaj odaları, özel aydınlatmalı buhar odası, kar çeşmesi, sauna, şok duşları, güzellik merkezi özenle hazırlanmış dinlenme ve arınma programları, egzotik kokular ve dinlendiren bitki çayları kendinizi iyi hissetmeniz için tasarlandı.
*Kapalı Isıtmalı Havuz
Günün yorgunluğunu 170 m2 büyüklüğünde sıcak havuzda atabilirsiniz. 12 m2 ısıtmalı çocuk havuzu minik misafirlerin su keyfi için ideal.
*Açık Isıtmalı Havuz
Yeşillikler içinde masmavi ege manzaralı 110 m2’lik ısıtmalı açık havuz su masajı keyfi vermektedir.
*Hamam
BeFine SPA Türk hamamında yaşadıklarınızın da ötesinde bir deneyime hazır olun. Osmanlı tarzı zarif işlemeleri ve özel sütunları ile Türk Hamamı insanı büyüleyen bir atmosfere sahip. Özel dinlenme alanı; hamam ritüelini tamamlamak ve daha keyifli hale getirmek için huzurlu bir ortam sunuyor.
*Dinlenme Terasları
Ilık Ege esintilerini teninizde hissedeceğiz dinlenme teraslarında sağlık ve zindelik sizi bekliyor. Yeşillikler ve rengarenk çiçeklerler arasında masmavi Ege sularına bakan dinlenme terası tam bir keyif alanı…
*SPA Suit
Özel bir Spa deneyimi için sıcak ve dingin tarzda özel saunası, buhar odası, hamam ve dinlenme alanı ile eksiksiz bir spa deneyimi için dizayn edilen Spa Suitler’ de ayrıcalıklı bir Spa ritüeli sunulmaktadır.
Spa keyfini çok özel hale getiren kişiye özel bakımlar, doğal aromatik esintiler, kuş ve su seslerinden ezgiler, özel ikramlar, dünyaca ünlü marka ürünlerle uygulanan masaj ve bakımlarla şımartan ve özel hissettiren bir spa yolculuğu…
*SPOR
Titanic Deluxe Bodrum’ da her türlü spor dalıyla doğanın içinde ilgilenme fırsatını yakalayacaksınız. BeFine Spa bünyesindeki 250 m2 büyüklüğündeki fitness merkezi ise son teknolojideki TECHNOGYM aletleriyle sizi formda tutmaya yardımcı olacak.

Balayı Uygulaması

Titanic Deluxe Bodrum’ dan Zengin Balayı Paketi

Titanic Deluxe Bodrum’ un eşsiz atmosferinde sunulan ayrıcalıklı hizmetlerle balayınızı unutulmaz bir hikayeye dönüştürün.

Pakete Dahil Olan Hizmetler:
VIP karşılama ve odaya eşlik etme
Özel kapı girişi süslemesi
Oda ve banyoda özel balayı süslemesi
Odaya canlı çiçek
Balayına özel VIP set-up (Meyve, kalpli pasta, tatlı tabağı, köpüren şarap)
Özel VIP buklet
A’la Carte restoranda rezervasyonlarda öncelik ve özel masa süslemesi
A’la Carte restoranda bir kez özel kahvaltı
BeFine Spa kullanımlarında % 20 indirim

Programlar / Galalar

İskender Paydaş
21 - 28 Ağustos

Tropical Night
15 - 22 - 29 Ağustos

Ege
16 - 23 - 30 Ağustos

Alpha People
17 - 24 - 31 Ağustos

Sibel Mirkelam
18 - 25 Ağustos
01 Eylül

Glamorous
19 - 26 Ağustos
02 Eylül

Sibel Tüzün
20 - 27 Ağustos
03 Eylül

Sanatçılar

Her Pazartesi: İskender Paydaş
Her Salı: Fatih Erkoç
Her Perşembe: Ege
Her Cumartesi: Yol Project

İptal ve Değişiklik Şartı

Konaklama başlangıcından 21 gün öncesine kadar yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde tüketiciden herhangi bir kesinti yapılmaz. Konaklama başlangıcından 15 gün öncesine kadar yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 15 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.
(Erken Rezervasyon İndirimli ürünler istisnadır)

Erken rezervasyon dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama başlangıcından 45 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 45 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.

Erken rezervasyon seyahat iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıcına 72 saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

Google Koordinatları

37°08'15.2"N 27°33'49.2"E