Navigasyonu geç!

Boyalık Beach Hotel & SPA

Seçmiş olduğunuz Boyalık Beach Hotel & SPA oteline ilişkin bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Otel Hakkında

Boyalık Beach Hotel & Spa modernize edilmiş iç ve dış alanlarıyla, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile huzur dolu bir tatil sunuyor.

Fiyat 209 TL 'den itibaren

Otel ÖzellikleriOtel Bilgi

Çeşme Boyalık Mevkii' nde 9700 m2 alana kurulu olan, 236 odası bulunan tesis havaalanına 90 km., Çeşme merkeze 2 km. ve denize sıfır mesafededir.

Oda Özellikleri 1

Standart odalar 25m2' dir. Maksimum 3 kişi konaklamasına uygundur. Bahçe ya da deniz manzaralı olarak konumlandırılmıştır. 2 ayrı yataklı yada 1 çift kişilik yataklı olup 3. Kişi için her zaman extra yatak açılmaktadır.

Oda Özellikleri 2

Aile Odaları 31m2' dir. Tek oda şeklindedir.

Oda Özellikleri 3

Junior Suit odalar 44m2' dir. Oturma odası ve yatak odası şeklindedir.

Yiyecek ve İçecek

07:00 - 10:00 Kahvaltı
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği

Konsept: Yarım Pansiyon
Sabah ve akşam yemeği dahil olup gün içerisinde alınacak tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Havuz ve Plaj Özellikleri

Boyalık Beach Hotel & SPA 120 metre uzunluğunda ince kum özel bir plaja sahiptir. Kapalı Havuz ücretlidir.Çocuk Aktiviteleri

Çocuk Kulübü (10:00 – 12:30 / 14:00 – 17:30)
Mini Disco

Spa ve Sağlık

Spa Merkezine giriş kişi başı ücretlidir.

İptal ve Değişiklik Şartı

Konaklama başlangıcından 21 gün öncesine kadar yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde tüketiciden herhangi bir kesinti yapılmaz. Konaklama başlangıcından 15 gün öncesine kadar yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 15 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.
(Erken Rezervasyon İndirimli ürünler istisnadır)

Erken rezervasyon dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama başlangıcından 45 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60'ı iade edilir , 45 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.

Erken rezervasyon seyahat iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıcına 72 saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

Rezervasyon değişikliklerinde, değişikliğin yapılacağı tarihteki güncel şartlar ve ücretlendirme geçerli olacaktır.

Google Koordinatları

38°19'33.3"N 26°19'28.7"E